LET OP: Dezelfde proeven worden aangehouden als die van de afgelaste hippiade op 5 september jl.!!

Lijst gemaakt op: 03-10-2015 13:55:56

B dressuur 1e proef
B dressuur 1e proef
L1 dressuur 1e proef
L1 dressuur 1e proef
B dressuuur 2e proef
L1 dressuur 2e proef
zestal klasse L/M/Z (niet in handicap)
viertal M/Z (niet in handicap)
viertal L

B dressuur 1e proef

Ring 3
Datum: 03-10-2015
Aanvang: 09:00

Jury bij C: De heer R. Schaeffer
Jury bij H: Mevrouw I.M.G.A. Santman-Berends
Jury bij M: De heer J.L. Heijstek

nr.-- tijdInrRuiterPaardgsVaderVerenigingWoonplaats
1--09:0062Linda van AkereLieberg van het RozenhofRSpielbergJan, LR Sint (Oerle)VELDHOVEN
2--09:08598Gabriëlle SpruitGajadora E.H.MUphill's-Gravenhof, RV (Nootdorp)NOOTDORP
3--09:16238Jennifer HengeveltDon QuatersonRQuaterbackGrensruiters, RV de (Dinxperlo)DINXPERLO
4--09:24723Sanne VijgenAqyonahMSan RemoHeihof Ubach Over Worms, RV (Landgraaf)SCHIMMERT
5--09:32242Jacqueline KampertGuanitaMCharmeurVoorwaarts, LR (Essen)HARSKAMP
6--09:4060Steffie WijgergangsGeografic starRApacheJan, LR Sint (Oerle)VELDHOVEN
7--09:48478Machteld BronkhorstDiamore T.S.MRhodiumHeeten (PS), LR (Heeten)HEETEN
8--09:56596Jan Willem van GilstGigantRUphillDevelruiters, LR de (Heerjansdam)ZWIJNDRECHT
9--10:04320Anouck BodewesStellaMKennedyDelfzijl (RSV), LR (Delfzijl)KIEL-WINDEWEER
10--10:1266Kimberley VeldhuizenFameMSan RemoMolenberg, RJV de (Leende)GELDROP
11--10:20403Nicole de BeerHanna fan GoëngamiedenMTJALKE 397Zaanse Ruiters, LR (Wormerveer)KROMMENIE
12--10:28244Femke WassinkBona Cura's VindyMCordinoWinterswijkse Ruiterclub (Winterswijk)WINTERSWIJK
13--10:3664Nicky van der LindenZinedineRTangoHubertus, LR Sint (Mariaheide)UDEN
14--10:44402Daphne KomenDel CrusadorRDel PieroPoelenburgh (PSV), RV (Schoorl)SCHOORL
15--10:52480Judith HansGentleRAlexandro PSallandruiters, LR (Hardenberg)DEN VELDE
16--11:00240Barbara ModdermanGrandeurROscarVeluws Ros (PSV), RV Het (Ermelo)ERMELO
17--11:08158Emily PrinsenEscape DRWyntonEsdalruiters, LR (Emmen)ERICA
18--11:16476Michelle BeniestGideonHBordeauxBogelscamp, RJV de (Denekamp)ESCHE
19--11:24514Jikke BrouwerGaboroneRBretton WoodsHollandsche IJsselruiters, RV de (Oudewater)UTRECHT
20--11:32594Mariette KunstEasy MoneyRTygoBliss, LR (Leidschendam)BREUKELEN UT
21--11:40162Anna Griet PompstraImke W.D.MBrandus 345Maartenruiters (PSV), LR de (Kollum)WESTERGEEST
22--11:48246Sophie VaessenAmarettoRParcivalHeuvelruiters, RV de (Wezep)WEZEP
23--11:56404Rachel VreekerGotcha jsMDon SchufroAlcmaria Hippix (PSV), RV (Alkmaar)ALKMAAR
24--12:04512Debora HeekZilvano's White FeetRPrestige VdlGouden Adelaar, LR de (Bunschoten)EEMDIJK
25--12:12164Grytsje van de WalLobke fan de SlachtedykMGjalt 426Raerderhimrúters (PSV), RV (Boarnsterhim)SNEEK
26--12:20600Anna van der PoelGigienie zwMZizi TopRipse Ruiters (PSV), LR de (Alkemade)RIJPWETERING
27--12:28724Maxim GrzelskaFinal DestinationRFurst RomancierPegasus, RV (Hulsberg)BRUNSSUM
28--12:36574Denise van de PanneDiva VeronaMAndrettiSchouwse Ruiters, RV de (Schouwen-Duiveland)HELLEVOETSLUIS
29--12:44160Demi ReuvekampPerfectumHProntoBoekweitruiters, RV de (Coevorden)ERICA
30--12:52406Anne MeesterGudith wMCharmeurOostelijk West Friesland, LR (Venhuizen)VENHUIZEN


Terug naar de top

B dressuur 1e proef

Ring 4
Datum: 03-10-2015
Aanvang: 09:00

Jury bij C: De heer J. Van Baal
Jury bij H: Mevrouw M.E.M. Hermsen-van Duin
Jury bij M: Mevrouw M.E.A.A. Moerings

nr.-- tijdInrRuiterPaardgsVaderVerenigingWoonplaats
1--09:0065Tom SilkensFiifadorijkeMDelatioJan, LR Sint (Oerle)VELDHOVEN
2--09:08475Silke KamphuisGuusRSandreoBosruiters (PSV), RV de (Vasse)OOTMARSUM
3--09:16239Diana VinkeGrandissimoRBelissimo MNunspeetse Ruiterclub, LR (Nunspeet)NUNSPEET
4--09:24725Sabine MetzerGallardo-swHBretton WoodsHaelen (PSV), RV (Haelen)ROGGEL
5--09:3263Judith van GennipFuture KingRViceroy T.Clemens, PVN RV Sint (Nuenen)NUENEN
6--09:4061Elke NiemeijerGerona b.p.MLord LeatherdaleOirschots Rijvereniging (Oirschot)OIRSCHOT
7--09:48593Hester JerphanionElvinRJazzPrinsenhofruiters, RV de (Leidschendam)ZOETERMEER
8--09:56237Aranka BerendsCeronaMFlorencioLoenermarkruiters (PSV), RV de (Loenen (Veluwe))LOENEN GLD
9--10:04479Audrey VogelzangEspritMZizi TopSlagharen, LR (Slagharen)KERKENVELD
10--10:12321Monique JonkerAroshoeve's Don OliviusRHeidenhof's Don DiegoRiol, LR (Grijpskerk)LEUTINGEWOLDE
11--10:20726Lian VermeerGossaMGigolo Van De PadenborreJoris Meterik (PSV), LR Sint (Meterik)METERIK
12--10:28597Froukje KooijstraExclusiveRAmpéreVoorne-Putten (PSV), RV (Rockanje)ROCKANJE
13--10:36165Dieuwke DraijerEl-JemoRSan RemoMorraruters (HSF), RV de (Koudum)NIJHUIZUM
14--10:44595Bo van VlietGaronette VMIndoctroViergangruiters, LR de (Ter Aar)AARLANDERVEEN
15--10:52401Leonie KloosFinal TouchRSorentoWennekers, RV (Aalsmeer)OUDERKERK AAN DE AMSTEL
16--11:00599Randi MagnussenFortissimoRFürst PiccoloFlardingha Ruiters, LR Die (Vlaardingen)VLAARDINGEN
17--11:08477Linda KlaassenChelseaMCavalierJoris (PSV), RV Sint (Geesteren)ALBERGEN
18--11:1667Anne-claire BastiaansenRhytmMRoyal DiamondDoor Wilskracht Sterk, LR (Ulvenhout)BAVEL
19--11:24243Imke VredenbergFollow-MeM Arezzo VDLEnkruiters, RV (Wilp)APELDOORN
20--11:32245Sasja Zwart-HooglandEkaylaROptimistMolenruiters, RV de (Rekken)BELTRUM
21--11:40511Angela van DijkEscapeMZenonVoornruiters, RV de (De Meern)VLEUTEN
22--11:48159Hilde van SteenwijkBalvenieMSalvatoreOostermoer (RV & PC), RV (Gieten)GASSELTE
23--11:56573Silke CardonGlamourenta van het kroonhofMTangoHaringruiters (PSV), RV (Biervliet (terneuzen))MIDDELBURG
24--12:04515Robina de JongFurina-OMLord LeatherdaleHollandsche IJsselruiters, RV de (Oudewater)WOERDEN
25--12:12161Lianne OttensGocoRChello Ill VDLRunderuiters, LR de (Emmer-Compascuum)EMMER-COMPASCUUM
26--12:20481Esme Ekkelkampnever know's AllegroRT.c.n. Partout 09Bergruitertjes, RV de (Lemele)LEMELE
27--12:28405Gerard BarendregtEpos SDMROscarSchermeer Ruiters, LR (Stompetoren)HEERHUGOWAARD
28--12:36241Jefke van StiphoutDe La ViraMKennedyGrensruiters, RV de (Dinxperlo)SILVOLDE
29--12:44163Amerins de LeeuwEspritMIndoradoTjongerruiters (PSV), RV de (Oranjewoud)KATLIJK


Terug naar de top

L1 dressuur 1e proef

Ring 5
Datum: 03-10-2015
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Mevrouw N. Mercuur
Jury bij H: Mevrouw E. Schotman-Lodder
Jury bij M: Mevrouw S.C. Mayr

nr.-- tijdInrRuiterPaardgsVaderVerenigingWoonplaats
1--09:00253Denise van AlphenI.P.S. Just WaitRJazzSantana, RV (Erichem)GAMEREN
2--09:08517Nils KramerFlexion SollenburgRValdezVoornruiters, RV de (De Meern)ZEGVELD
3--09:16735Eva ClaassensZalineroRJazzAchter Meije (PSV), RV (Cadier en Keer)CADIER EN KEER
4--09:2453Merel VergouwenFriendRFurst RomancierHeer Jan's Ruiters, RV (Oud Gastel)OUD GASTEL
5--09:32603Lesley OosthoekWoudtzicht's GraciaMSpielbergMaasdijk en Omstreken., RC (Hoek van Holland)SCHIPLUIDEN
6--09:40575Margriet SimonseDexterRJohnsonSé-Ros, RV (Veere)WESTKAPELLE
7--09:48415Charissa YffQlincy's GaronetteMApacheBeemster Ruiters, LR de (Beemster)PURMEREND
8--09:5655Britt van StipdonkPromiseRPollegioHelenaruiters, LR (Helenaveen)DEURNE
9--10:04247Tessa van ErpWelfareRRhodiumHofruiters, LR de (Heteren)BERGHEM
10--10:12249Gabrielle v.d. Sluis-v.d. WestenFuegoRAqiedoLoenermarkruiters (PSV), RV de (Loenen (Veluwe))BRUMMEN
11--10:2052Judith van GansenFhivagoMZhivagoFevior (RSV), RV (Moergestel)MOERGESTEL
12--10:28155Puck WilminkJildau Wytske fan de BrinkhofMNorbertDwingeloo (PSV), RV (Westerveld)DWINGELOO
13--10:36413Muriel VisserFeliciaMWupAmethyst, RV (Wormerland)PURMER
14--10:44157Joska de VosGratcia-reina vzMTangoBergveen, RV (Noordenveld)PEIZE
15--10:52323Margot ArkemaGavaristoRTangoNienoord, LR (Leek)MARUM
16--11:00737Lara MassyDrop ShotRDresden MannRoerstreek, RV de (Melick)ROERMOND
17--11:08605Kirby KroosFamoraMBlue Hors ZackDevelruiters, LR de (Heerjansdam)ZWIJNDRECHT
18--11:16607Esther van ZantenArdo van het Oud BroekRAlonsoJagers (PSV), LR de (Giessen NB)LEERDAM
19--11:24519Nandi SchramaFlying HighRRousseauWeespervechtruiters (PSV), LR (Weesp)WEESP
20--11:32169Rian HuitemaFlash BlackRVoiceLinderuiters , LR de (Wolvega)SONNEGA
21--11:4059Marloes Kaijen-Van KleijenbreugelCafé Au LaitMDiscontoGoirle, LR (Goirle)GOIRLE
22--11:48251Iris SteijnGigiMSandreoZeewolder Ruiters (PSV), LR de (Zeewolde)ZEEWOLDE
23--11:56485Sanne Wichers SchreurFedoleinMZizi TopHeeten (PS), LR (Heeten)LETTELE
24--12:04167Sabine SikmaFelabitha DylomaMEmilionTrynwâlden (PSV), RV (Oentsjerk)ALDTSJERK
25--12:12487Kirby NijenkampFayMEchoArion, LR (Deventer)HOLTEN
26--12:20483Marrit KooikerFilippaMSantanoZeven Buurtschappen (PSV), RV de (Ambt Delden)BORNE
27--12:28733Sharon HoogersFlinghRValeronJeanne d'Arc (PSV), LR (Reusel)REUSEL
28--12:36255Patricia HopFlorisRWestenwindHulshorst, LR (Hulshorst)HULSHORST
29--12:44417Yvonne SchooVDL Brian Du RouetRBalou Du Rouet ZHeerhugowaard, RV (Heerhugowaard)AVENHORN


Terug naar de top

L1 dressuur 1e proef

Ring 6
Datum: 03-10-2015
Aanvang: 09:00

Jury bij C: De heer G.J.L. de Vos
Jury bij H: Mevrouw M.E. Machielse-van der Voet
Jury bij M: Mevrouw J.M. van Voorst

nr.-- tijdInrRuiterPaardgsVaderVerenigingWoonplaats
1--09:0056Audrey BroekmeulenFiestaMZardandoLeijeruiters Helvoirt (PV), RV de (Helvoirt)HAAREN
2--09:08248Eva SluijtersG.Akkermans Golden GoliasMTotilasVulcaan, RV de (Gaanderen)ARNHEM
3--09:16736Imke op 't RootChallengerMDayanoEysden Geleen (PSV), LR ten (Sittard-Geleen)BUNDE
4--09:24602Adrienne BranderhorstGusto bRVivaldiNieuwe Roef (PSV), RV de (Sleeuwijk)EETHEN
5--09:32482Syenna SchoorlemmerFortissimoRNegroHagruiters (PSV), RV de (Raalte)WIJHE
6--09:40254Saskia LeusinkElvaroRHamletMolenruiters, RV de (Rekken)EIBERGEN
7--09:48154Janine HoogeGermiscoRChippendaleExloo, RV (Exloo)EES
8--09:56604Agnes RomijnGlobal StarRAmazing StarHoge Devel (RSV), RV de (Zwijndrecht)ZWIJNDRECHT
9--10:04156Loice de BeerIsarRLe RougeCeres, LR (De Wolden)ZUIDWOLDE DR
10--10:1254Annelies GelukGivarroHDe NiroStrieneruiters (PSV), RV de (Steenbergen)NIEUW-VOSSEMEER
11--10:20166Willemke v.d. BijJelteHTsjalf Fan FjildsichtWater-Poorters (PSV), RV de (Sneek)BOAZUM
12--10:28257Zenzi GerritsenBeau GesteRDon SchufroIJsselruiters, RV de (Brummen)BRUMMEN
13--10:36416Lotte LinthoudtValiant SRParcivalBentveld, RV (Zandvoort)ZWANENBURG
14--10:4458Elze KivitsCheckmateM--Fevior (RSV), RV (Moergestel)OISTERWIJK
15--10:52252Nina KokEnvoqueMWyntonValouwe, RV de (Ede)AMERSFOORT
16--11:00484Dionne BoumaEsplendor D'equisageRUphillBosruiters, RV de (Den Ham)GEERDIJK
17--11:08486Elise GrotentraastZo Is IeRNassauHeeten (PS), LR (Heeten)WESEPE
18--11:16168Miranda Venema-NiemarktKlasse v/d TerpenHTjalbert 460Morraruters (HSF), RV de (Koudum)MOLKWERUM
19--11:24418Ilona van der VisRozenburg's Envy DonnaMWyntonWaddenruiters, LR de (Texel)DEN BURG
20--11:32516Michelle BrouwerCrystal DiamondMLa CalidoVoornruiters, RV de (De Meern)WOERDEN
21--11:40414Krista DelvoyeMontyM---Reuring Op Stal (PSV), RV (Castricum)CASTRICUM
22--11:48518Marthélise VervestD-Age D'AmoraMDayanoBenschopper Ruiters, RV de (Benschop (gem. Lopik))UTRECHT
23--11:56256Miranda KockGraceMRousseauVarsseveld e.o. (PSV), RV (Varsseveld)VARSSEVELD
24--12:04608Hester JerphanionBurberryRUb 40Prinsenhofruiters, RV de (Leidschendam)ZOETERMEER
25--12:12250Tamara SwintFavorite girl of RubyMOscarEdese, LR de (Ede)EDE GLD
26--12:20520Danique van HoutenElevenMVivaldiVoornruiters, RV de (De Meern)SCHALKWIJK
27--12:28606Simone van KlaverenSB GibsonRTangoChevaliers, RV Les (Bodegraven)BREDA
28--12:36170Jojanneke BaarsmaWildcroft's GerbrichMTsjalke 397Radboudruiters, RV de (Drachten)BOORNBERGUM
29--12:44324Mirthe PetersDimaraMTygoS.E.O. (PSV), RV (Schildwolde)NOORDBROEK
30--12:52322Petra HoeksemaFuegoRQUINCENTONienoord, LR (Leek)DOEZUM


Terug naar de top

B dressuuur 2e proef

Ring 1
Datum: 03-10-2015
Aanvang: 15:00

Jury bij C: De heer J. van der Harst
Jury bij H: Mevrouw E.C. Beijer
Jury bij M: Mevrouw B.E.A. Lodeweegs-van Tiggelen

nr.-- tijdInrRuiterPaardgsVaderVerenigingWoonplaats
1--15:0060Steffie WijgergangsGeografic starRApacheJan, LR Sint (Oerle)VELDHOVEN
2--15:08596Jan Willem van GilstGigantRUphillDevelruiters, LR de (Heerjansdam)ZWIJNDRECHT
3--15:16475Silke KamphuisGuusRSandreoBosruiters (PSV), RV de (Vasse)OOTMARSUM
4--15:24238Jennifer HengeveltDon QuatersonRQuaterbackGrensruiters, RV de (Dinxperlo)DINXPERLO
5--15:3261Elke NiemeijerGerona b.p.MLord LeatherdaleOirschots Rijvereniging (Oirschot)OIRSCHOT
6--15:4062Linda van AkereLieberg van het RozenhofRSpielbergJan, LR Sint (Oerle)VELDHOVEN
7--15:48237Aranka BerendsCeronaMFlorencioLoenermarkruiters (PSV), RV de (Loenen (Veluwe))LOENEN GLD
8--15:56242Jacqueline KampertGuanitaMCharmeurVoorwaarts, LR (Essen)HARSKAMP
9--16:0465Tom SilkensFiifadorijkeMDelatioJan, LR Sint (Oerle)VELDHOVEN
10--16:12598Gabriëlle SpruitGajadora E.H.MUphill's-Gravenhof, RV (Nootdorp)NOOTDORP
11--16:20593Hester JerphanionElvinRJazzPrinsenhofruiters, RV de (Leidschendam)ZOETERMEER
12--16:28478Machteld BronkhorstDiamore T.S.MRhodiumHeeten (PS), LR (Heeten)HEETEN
13--16:36239Diana VinkeGrandissimoRBelissimo MNunspeetse Ruiterclub, LR (Nunspeet)NUNSPEET
14--16:44725Sabine MetzerGallardo-swHBretton WoodsHaelen (PSV), RV (Haelen)ROGGEL
15--16:52723Sanne VijgenAqyonahMSan RemoHeihof Ubach Over Worms, RV (Landgraaf)SCHIMMERT
16--17:0063Judith van GennipFuture KingRViceroy T.Clemens, PVN RV Sint (Nuenen)NUENEN


Terug naar de top

L1 dressuur 2e proef

Ring 2
Datum: 03-10-2015
Aanvang: 15:00

Jury bij C: De heer J.L. Heijstek
Jury bij H: Mevrouw L. van Beek-Kanninga
Jury bij M: De heer A.G.P. Noe

nr.-- tijdInrRuiterPaardgsVaderVerenigingWoonplaats
1--15:00603Lesley OosthoekWoudtzicht's GraciaMSpielbergMaasdijk en Omstreken., RC (Hoek van Holland)SCHIPLUIDEN
2--15:08602Adrienne BranderhorstGusto bRVivaldiNieuwe Roef (PSV), RV de (Sleeuwijk)EETHEN
3--15:1655Britt van StipdonkPromiseRPollegioHelenaruiters, LR (Helenaveen)DEURNE
4--15:24248Eva SluijtersG.Akkermans Golden GoliasMTotilasVulcaan, RV de (Gaanderen)ARNHEM
5--15:32253Denise van AlphenI.P.S. Just WaitRJazzSantana, RV (Erichem)GAMEREN
6--15:40604Agnes RomijnGlobal StarRAmazing StarHoge Devel (RSV), RV de (Zwijndrecht)ZWIJNDRECHT
7--15:48735Eva ClaassensZalineroRJazzAchter Meije (PSV), RV (Cadier en Keer)CADIER EN KEER
8--15:56254Saskia LeusinkElvaroRHamletMolenruiters, RV de (Rekken)EIBERGEN
9--16:04415Charissa YffQlincy's GaronetteMApacheBeemster Ruiters, LR de (Beemster)PURMEREND
10--16:1256Audrey BroekmeulenFiestaMZardandoLeijeruiters Helvoirt (PV), RV de (Helvoirt)HAAREN
11--16:20517Nils KramerFlexion SollenburgRValdezVoornruiters, RV de (De Meern)ZEGVELD
12--16:28482Syenna SchoorlemmerFortissimoRNegroHagruiters (PSV), RV de (Raalte)WIJHE
13--16:36575Margriet SimonseDexterRJohnsonSé-Ros, RV (Veere)WESTKAPELLE
14--16:44736Imke op 't RootChallengerMDayanoEysden Geleen (PSV), LR ten (Sittard-Geleen)BUNDE
15--16:52154Janine HoogeGermiscoRChippendaleExloo, RV (Exloo)EES
16--17:0053Merel VergouwenFriendRFurst RomancierHeer Jan's Ruiters, RV (Oud Gastel)OUD GASTEL


Terug naar de top

zestal klasse L/M/Z (niet in handicap)

Ring zandbaan 3
Datum: 03-10-2015
Aanvang: 14:30

Jury bij B: De heer J.J.M. Thissen
Jury bij C: De heer J. Veurink

nr.-- tijdInrRuiterPaardgsVaderVerenigingWoonplaats
1--14:30715Varsseveld e.o. (PSV), RV   Varsseveld e.o. (PSV), RV (Varsseveld) 
2--14:42712De Pasruiters Neede Veteranen   Pasruiters, LR de (Neede) 
3--14:54718Trynwâlden (PSV), RV   Trynwâlden (PSV), RV (Oentsjerk) 
4--15:06714Exloo, RV   Exloo, RV (Exloo) 
5--15:18719Goirle, LR   Goirle, LR (Goirle) 
6--15:30720Lambertus (PSV), LR Sint   Lambertus (PSV), LR Sint (Veghel) 
7--15:42727Steffenrijders (PSV), RV Sint   Steffenrijders (PSV), RV Sint (Laren Gld) 
--15:540pauze (20 min.)     
8--16:14711Pasruiters, LR de   Pasruiters, LR de (Neede) 
9--16:26721Kring West Brabant M   Argonaut, PC (Sint-Willebrord) 
10--16:38710Neta, RV   Neta, RV (Winschoten) 
11--16:50716Kasteelruiters (PSV), LR de   Kasteelruiters (PSV), LR de (Coevorden) 
12--17:02713Exloo, RV   Exloo, RV (Exloo) 
13--17:14717Hippisch Centrum Dordrecht, LR   Hippisch Centrum Dordrecht, LR (Dordrecht) 


Terug naar de top

viertal M/Z (niet in handicap)

Ring 1
Datum: 03-10-2015
Aanvang: 09:36

Jury bij B: De heer J.J.F. Moerings
Jury bij C: Mevrouw E. Meijssen-de Ridder

nr.-- tijdInrRuiterPaardgsVaderVerenigingWoonplaats
1--09:36694Blauw Gele Vendel, LR Het   Blauw Gele Vendel, LR Het (Pijnacker) 
2--09:48687Kasteelruiters (PSV), LR de   Kasteelruiters (PSV), LR de (Coevorden) 
3--10:00688Wittenhorst (rc.), RV   Wittenhorst (rc.), RV (Horst) 
4--10:12689Brederoderuiters, LR de   Brederoderuiters, LR de (Vianen) 
5--10:24697Noord Veluwe (PSV), RV   Noord Veluwe (PSV), RV (Oldebroek) 
6--10:36690Snorrewind (PSV), RV   Snorrewind (PSV), RV (Markelo) 
7--10:48695Heeten (PS), LR   Heeten (PS), LR (Heeten) 
8--11:00691Neta, RV   Neta, RV (Winschoten) 
9--11:12692Nijgraaf, RV de   Nijgraaf, RV de (Westervoort) 
10--11:24693Dongerruters, LR de   Dongerruters, LR de (Dokkum) 
11--11:36686Zuidenveld (PV), RV   Zuidenveld (PV), RV (Sleen) 
12--11:48696Burchtruiters (PSV), RV de   Burchtruiters (PSV), RV de (Rijnsburg) 
--12:000pauze (20 min.)     
13--12:20698Veldruiters, LR de   Veldruiters, LR de (Bunnik) 
14--12:32699Z.E.O. (PSV), RV   Z.E.O. (PSV), RV ('t Zandt) 
15--12:44701Zuidenveld (PV), RV   Zuidenveld (PV), RV (Sleen) 
16--12:56700Stroomruiters (PSV), RV de   Stroomruiters (PSV), RV de (Beilen) 
17--13:08705Oosterhoffruiters (PSV), LR de   Oosterhoffruiters (PSV), LR de (Rijssen) 
18--13:20706's-Gravenhof, RV   's-Gravenhof, RV (Nootdorp) 
19--13:32708Trouwe Kameraden (PSV), RV de   Trouwe Kameraden (PSV), RV de (Chaam) 
20--13:44703PPH de Horstdravers   Wit Paardje, PPH 't (Haghorst) 


Terug naar de top

viertal L

Ring 2
Datum: 03-10-2015
Aanvang: 10:00

Jury bij B: De heer J.A.M. Brosens
Jury bij C: De heer W.M.A. Voesten

nr.-- tijdInrRuiterPaardgsVaderVerenigingWoonplaats
1--10:00674Bathmen, RV   Bathmen, RV (Bathmen) 
2--10:12665Hullen, RV de   Hullen, RV de (Noord-Sleen) 
3--10:24681Schouwse Ruiters, RV de   Schouwse Ruiters, RV de (Schouwen-Duiveland) 
4--10:36669Viertal Frans Kuiper Transport   Bergakkerruiters, PC de (Est) 
5--10:48683Hipparion, LR   Hipparion, LR (Boxmeer) 
6--11:00666Winterswijkse Ruiterclub   Winterswijkse Ruiterclub (Winterswijk) 
7--11:12670Molenruiters, RV de   Molenruiters, RV de (Rekken) 
8--11:24685Blauw Gele Vendel, LR Het   Blauw Gele Vendel, LR Het (Pijnacker) 
9--11:36671Bergruiters, RV de   Bergruiters, RV de (Barchem) 
10--11:48684Drie Beerzen (PSV), RV de   Drie Beerzen (PSV), RV de (Oost W Middelbeers) 
--12:000pauze (20 min.)     
11--12:20667Vestingruiters, LR de   Vestingruiters, LR de (Groenlo) 
12--12:32678Veldruiters, LR de   Veldruiters, LR de (Bunnik) 
13--12:44677Eschruiters, RV de   Eschruiters, RV de (Wierden) 
14--12:56664Kasteelruiters (PSV), LR de   Kasteelruiters (PSV), LR de (Coevorden) 
15--13:08679Valleiruiters (PSV), RV de   Valleiruiters (PSV), RV de (Woudenberg) 
16--13:20676Holterbergruiters (PSV), RV de   Holterbergruiters (PSV), RV de (Holten) 
17--13:32675Horstruiters (psc.), RV de   Horstruiters (psc.), RV de (Broekland) 
18--13:44672Amethyst, RV   Amethyst, RV (Wormerland) 
19--13:56668Zeewolder Ruiters (PSV), LR de   Zeewolder Ruiters (PSV), LR de (Zeewolde) 


Terug naar de top