Uitslagen zijn onder voorbehoud van nacontrole!

Lijst gemaakt op: 15-03-2016 13:39:30

Vrijdag 11 maart Paarden Klasse M1
Vrijdag 11 maart Dressuur Paarden klasse M2
Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse L2 cat. A/B
Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse L2 cat. C
Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse L2 cat. D/E
Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse M1 cat. D/E
Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse M2 cat. D/E
Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse B cat. A/B
Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse B cat. C
Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse B cat. D/E
Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse L1 cat. A/B
Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse L1 cat. C
Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse M1/M2 cat. A/B
Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse L1 cat. D/E


Vrijdag 11 maart Paarden Klasse M1

Ring 1
Datum: 11-03-2016
Aanvang: 10:00

Jury bij C: De heer J. van der Harst
Jury bij H: Mevrouw C. de Ruiter-Bakker
Jury bij M: Mevrouw M.T.M. Drohm

(24 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
1112Joyce van OpbergenPure Bf's FygaroTilburgse RV 't Zandeind (Tilburg)NB De BaronieTilburgMOERGESTEL70,22215208209
   Bruin \ Rousseau        
236Marleen Raamsteeboers-AlbersDevito Van De KempenhoeveNijgraaf, RV de (Westervoort)GE Oude IJsselWestervoortLATHUM68,44214202200
   Donkerbruin \ Johnson        
337Lisette van der EndeEazyDidam E.O., LR (Didam)GE Oude IJsselDidamDIDAM65,33203192193
   Donkerbruin \ Silvano        
4118Denise SmitFyncenzo SWestfrisia, RV (Andijk)NH Noord-Holland NoordAndijkHEM65,33200197191
   Vos \ Wynton        
5186Marielle TanisFerrariBernisse, RV (Oudenhoorn)ZH Zuid Hollandse EilandenOudenhoornGOEDEREEDE64,78199186198
   Vos \ Ub 40        
6152Joyce VegterFigoBerg en Dal Ruiters, LR (De Lutte, gem. Losser)OV TwenteDe Lutte, gem. LosserENSCHEDE64,11196189192
   Bruin \ Armani        
 
7188Victoria DallengaZamgriaJockey Club, RV de (Rotterdam)ZH WestRotterdamROTTERDAM63,67197191185
   Zwartbruin \ Scandic        
8153Annelies LindeboomEfendiEschruiters, RV de (Wierden)OV ReggedalWierdenVRIEZENVEEN63,11193186189
   Zwart \ Vivaldi        
9168Vivian HuijdenLa Valencio's FavoritMeern, RV de (De Meern)UTDe MeernHARMELEN62,89191188187
   Donkerbruin \ Jazz        
10184Claudia WitteFionettyVeerse Ruiters, LR (Serooskerke)ZESerooskerkeVROUWENPOLDER62,56185191187
   Vos \ Rubiquil        
1135Diana VinkeDolce GustoNunspeetse Ruiterclub, LR (Nunspeet)GE Noord-Oost Veluwe / FlevolandNunspeetNUNSPEET62,44188182192
   Vos \ Jumpy Des Fontaines        
1238Leila StickerFieldmasterHippisch Centrum de Achterhoek, afd. paarden (Aalten)GE Achterhoek-OostAaltenAALTEN62,11185181193
   Bruin \ Ampere        
13114Marlon de HaasEvitaRooyse Ruiters en Ponyruiters, RV (Sint-Oedenrode)NB Eindhoven de KempenSint-OedenrodeSINT-OEDENRODE62,11189185185
   Vos \ Vivaldo        
14113Laila SmitsfernandoClemens, PVN RV Sint (Nuenen)NB Eindhoven de KempenNuenenNUENEN62,00181190187
   Donkerbruin \ Tango        
152Maaike KieneckerFruhling O'hesselnKlenckeruiters (PSV), RV de (Oosterhesselen)DR Zuid-Oost DrentheOosterhesselenAALDEN61,67193178184
   Zwartbruin \ Zhivago        
1618Harmina HolwerdaChristiaan PjMaartenruiters (PSV), LR de (Kollum)FR Noord Oost FrieslandKollumKOLLUM61,22185182184
   Zwart \ Andries 415        
1717Jolanda de VriesFly me to the moonWelleruters (HSF), RV de (Wjelsryp)FR Tusken Waad en KlifWjelsrypRIED61,00184180185
   Zwart \ Bordeaux        
18189Sanne VerzendaalFranchise-VOud-Beijerland, RV (Oud-Beijerland)ZH Maas en NoordOud-BeijerlandROTTERDAM60,44181182181
   Zwart \ Sergio Rossi        
1975Britt MuisIt's Britt's CorlandoVeendam e.o., LR (Veendam)GR Oost GroningenVeendamSTADSKANAAL59,22175178180
   Vos \ Webster        
20119Desiree KaartFigaro BegijnhoeveNoord-Hollandse RV (Bloemendaal)NH Noord-Holland ZuidBloemendaalHAARLEM59,11170178184
   Vos \ Vivaldi        
21169Babette van den HoekDimanche-fleurMarcroix, RV (Amersfoort)UTAmersfoortNIJKERKERVEEN57,11172166176
   Zwartbruin \ San Remo        
2277Lois LardenoijeEstelleAchter Meije (PSV), RV (Cadier en Keer)LI Limburg-ZuidCadier en KeerMAASTRICHT56,78164169178
   Zwartbruin \ Painted Black        
23187Kirby KroosFamoraDevelruiters, LR de (Heerjansdam)ZH Maas en NoordHeerjansdamZWIJNDRECHT56,67170164176
   Bruin \ Blue Hors Zack        
241Nathaly SpaakVaya FortunaRavenruiters, LR de (Tynaarlo)DR Noord DrentheTynaarloPATERSWOLDE56,11181164160
   Bruin \ Leeroy        

Terug naar de top

Vrijdag 11 maart Dressuur Paarden klasse M2

Ring 1
Datum: 11-03-2016
Aanvang: 15:15

Jury bij C: De heer J.L. Heijstek
Jury bij H: Mevrouw V.L. Roerink
Jury bij M: De heer J. Van Baal

(23 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
1170Katie WerringFrancoisVoornruiters, RV de (De Meern)UTDe MeernHARMELEN73,11220212226
   Zwartbruin \ Voice        
2116Neelke van KollenburgFelineHorstdravers, PPH de (Haghorst)NB Hart van BrabantHaghorstOIRSCHOT69,89215197217
   Donkere Vos \ Jazz        
3192Inez van Waalwijk Van DoornKarperhoeve Eianco's Gravenhof, RV (Nootdorp)ZH WestNootdorpMAASSLUIS68,78215196208
   Donkerbruin \ Florencio        
4115Bianca KoenenFloret V.Z.Servatius, RV Sint (Erp)NB Noord Oost BrabantErpERP67,56210195203
   Vos \ Vivaldi        
520Simone TerpstraDionne STPoptaruters, RV de (Menaldumadeel)FR Tusken Waad en KlifMenaldumadeelDEINUM66,56209196194
   Vos \ San Remo        
619Thea DijkstraGeartsje fan BangazatheRaerderhimrķters (PSV), RV (Boarnsterhim)FR Tusken Waad en KlifBoarnsterhimEASTERLITTENS65,89209179205
   Zwart \ Brandus 345        
 
741Mireille ten HaveFame Of VibertySylawald, RV (Silvolde)GE Oude IJsselSilvoldeDOETINCHEM65,89208186199
   Zwart \ Westenwind        
8190Jaimy JongmanExxionRockanje (RPC), RC (Rockanje)ZH Zuid Hollandse EilandenRockanjeSPIJKENISSE65,67199189203
   Zwartbruin \ Johnson        
940Romee DriessenFirst class DHofruiters, LR de (Heteren)GE Rivierenland OostHeterenHEELSUM65,56209191190
   Bruin \ FURSTENREICH        
1042Marlou de RuyterFeel goodOns Genoegen, LR (Beesd)GE RivierengebiedBeesdRIJSWIJK GLD65,44202188199
   Bruin \ Contango        
113Aniek SchraaFrŁhlingsflockeKasteelruiters (PSV), LR de (Coevorden)DR Zuid-Oost DrentheCoevordenANERVEEN64,78195192196
   Bruin \ Goldschmidt        
12185Emily WiskerkeFighterZuid-Beveland, LR (Reimerswaal)ZEReimerswaalKAMPERLAND64,67198190194
   Lichte Vos \ Johnson        
1343Yvette SmitsDior SSEilandruiters, LR de (Lobith)GE Oude IJsselLobithSPIJK GLD63,56193188191
   Bruin \ Sir Sinclair        
14171Nikki PijperMontel's Four SeasonsWest Stichtse Ruiters, LR de (Montfoort)UTMontfoortMONTFOORT63,44195184192
   Bruin \ Vivaldi        
15120Franca TolCadiz la HayaOostzanerveld, RV In 't (Oostzaan)NH Noord-Holland CentraalOostzaanVOLENDAM63,44184182205
   Vos \ Odermus R        
16121Denise de DroogErairaNoord-Hollandse RV (Bloemendaal)NH Noord-Holland ZuidBloemendaalUITGEEST62,78193186186
   Bruin \ Jazz        
17154Quincy LangevoortFloydOosterhoffruiters (PSV), LR de (Rijssen)OV ReggedalRijssenENTER62,67194183187
   Donkerbruin \ Westpoint        
18155Silke KamphuisEniqueBosruiters (PSV), RV de (Vasse)OV TwenteVasseOOTMARSUM62,67193182189
   Zwartbruin \ Sandreo        
19117Guusje van HeeswijkDesperadoOirschots Rijvereniging (Oirschot)NB Hart van BrabantOirschotOIRSCHOT62,33187190184
   Zwartbruin \ Jazz        
2076Elvi SmitsNatal JdjRigolettoruiters, RV de (Harkstede)GR Oost GroningenHarkstedeGRONINGEN61,11192181177
   Bruin \ Janosh P        
2139Alexandrine SpreyHorseTelex FirencioVeluws Ros (PSV), RV Het (Ermelo)GE Zuid-West VeluweErmeloERMELO60,89191178179
   Donkerbruin \ Florencio I        
22191Maxime BakkerEurithmicWaddesteijnruiters (PSV), RV (Asperen)ZH MerwedeAsperenZOELEN60,00185182173
   Bruin \ Laudabilis        
23122Julia GroenhartCaporaBeyaert, LR (Purmerend)NH Noord-Holland MiddenPurmerendMIDDELIE58,44173180173
   Zwart \ Leonardo Da Vinci        
x78Anne PouwelsDon JohnsonCavaliers (PSV), LR de (Helden)LI Midden LimburgHeldenHELDENNG
   Bruin \ Johnson        

Terug naar de top

Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse L2 cat. A/B

Ring 1
Datum: 12-03-2016
Aanvang: 08:30

Jury bij C: De heer D.J. de Haas
Jury bij H: Mevrouw W. Den Hartog
Jury bij M: Mevrouw S.C. Mayr

(11 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
1144Benthe MeijerinkComm's Forest DilleBogelscamp, PC de (Denekamp)OV TwenteDenekampHOLTEN68,78204205210
   Bruin \ Paddington's O'Malley        
285Britt DaamenTwisterJasmijnruiters, PC de (Nederweert-Eind)LI Midden LimburgNederweert-EindNEEROETEREN66,44192203203
   Bruin \ --        
3198Anne-sophie SuetersZilverVosseburch, PC de (Langeraar)ZH 't Groene HartLangeraarALPHEN AAN DEN RIJN64,89200191193
   Schimmel \ --        
 
497Anne van SchijndelIsabelMaaslanders (pv), PC de (Lithoijen)NB Hart van BrabantLithoijenLITHOIJEN64,89205190189
   Palomino \ --        
527Yfke PriemPrinses RobinaSjaerdema-Liauckemaruiters (PSV), PC (Franeker)FR Tusken Waad en KlifFranekerMENAAM62,89190188188
   Schimmel Bruin Geboren \ Hengelhoef's Pixasso        
6162Dominique van DalsenRiton CupidoVoornruiters, PC de (De Meern)UTDe MeernLINSCHOTEN62,78188189188
   Zwart \ Bryn Storm        
770Myrthe GelingSjimmieVeendam e.o., PC (Veendam)GR Oost GroningenVeendamBORGERCOMPAGNIE61,78182188186
   Platenbont \ -        
850Nanne van den BoomIllze DeeLiemers (PV), PC de (Beek)GE Oude IJsselBeekDIDAM61,56184186184
   Blauwschimmel \ --        
9129Gwen SimonsNinaBeemster Ruiters, PC de (Beemster)NH Noord-Holland MiddenBeemsterKATWOUDE61,22182187182
   Bruin \ --        
1010Marcella BerendsBartjeRunderuiters, PC de (Emmer-Compascuum)DR Zuid-Oost DrentheEmmer-CompascuumEMMER-COMPASCUUM60,89181183184
            
11178Milou VermueSprinterSchouwse Ruiters, PC de (Schouwen-Duiveland)ZESchouwen-DuivelandNOORDGOUWE59,67179178180
   Bruin \ Vader Onbekend        

Terug naar de top

Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse L2 cat. C

Ring 1
Datum: 12-03-2016
Aanvang: 10:20

Jury bij C: De heer D.J. de Haas
Jury bij H: Mevrouw W. Den Hartog
Jury bij M: Mevrouw S.C. Mayr

(11 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
1130Imme SchraagStarlightKleppertjes, PC (Texel)NH Noord-Holland NoordTexelDE KOOG69,44212206207
   Palomino \ Kinka's Boy        
298Sterre MartensHoge Linthorst MaverickRodeoruiters (PSV), PC (Rucphen)NB West-BrabantRucphenSCHIJF66,11205196194
   Valk \ Alex        
3145Siebe ten BrummelhuisSpring Star's SimbaDeltaruiters, PC de (IJsselmuiden)OV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenIJSSELMUIDEN64,11198193186
   Valk \ Wolling's Dante        
 
411Anna-lynn DijkstraPeterBumaruiters (PSV), PC de (Nieuw Amsterdam)DR Zuid-Oost DrentheNieuw AmsterdamCOEVORDEN63,89196192187
   Zwartbont \ --        
571Patrick TrijbelsSamoeraiDriesporen (PSV), PC de (Onstwedde)GR Oost GroningenOnstweddeNIEUWE PEKELA63,00198188181
   Bruin \ Krimh Ox        
6199Ezra BoerGinaRockanje (RPC), PC (Rockanje)ZH Zuid Hollandse EilandenRockanjeROZENBURG ZH62,11188186185
   Zwart \ Orlando        
728Mette Marit EppingaNanoukFreuleruiters, PC de (Gaasterlan-Sleat)FR Tusken Waad en KlifGaasterlan-SleatOUDEMIRDUM61,11178184188
   Donkerbruin \ Isarco        
851Silke DwarsPleasureIJsselruiters, PC de (Brummen)GE Berkel-IJsselBrummenBRUMMEN58,67181177170
   Bruin \ --        
9163Nouschka RigterMandyGouden Adelaar, PC de (Bunschoten)UTBunschotenEEMNES56,56171168170
   Vos \ Cillaarshoek's Danny's Micro        
10179Sarah NoteboomMoonlightSchouwse Ruiters, PC de (Schouwen-Duiveland)ZESchouwen-DuivelandDREISCHOR54,67169164159
   Donkere Vos \ --        
1186Julia van DodewaardDreamstarOttersum e.o., PC (Ottersum)LI Noord LimburgOttersumGENNEP54,22165163160
   Vos \ Bodo        

Terug naar de top

Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse L2 cat. D/E

Ring 1
Datum: 12-03-2016
Aanvang: 12:15

Jury bij C: De heer J. van der Harst
Jury bij H: De heer M.P.J. Boomaars
Jury bij M: Mevrouw I.M. Brak

(20 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
152Kimberly PapPippin's Playboy A.T.Klein Maar Dapper, PC (Nunspeet)GE Noord-Oost Veluwe / FlevolandNunspeetNUNSPEET72,00218222208
   Bruin \ Molenhorn's Lucky Boy        
2100Jasmijn SchapendonkDon ChicoDuyksehoef, PC (Loon op Zand)NB De BaronieLoon op ZandHAAREN68,89202218200
   Palomino \ Heidehof's Don Diego        
3102Indy van AschHeide's Berg DelisaMichaŽl (RSV), PC Sint (Sint-Michielsgestel)NB Hart van BrabantSint-MichielsgestelSINT-MICHIELSGESTEL68,22207205202
   Bruin \ Vita Nova's Celesto        
453Sam van der KuijlCastenrayseweg's DreamboyHummelo, PC (Bronckhorst)GE Oude IJsselBronckhorstHUMMELO64,78195191197
   Zwartbruin \ Molenhorn's Lucky Boy        
599Laura van GennipTi SentoPr. Willem Alexander, PVN PC (Nuenen)NB Eindhoven de KempenNuenenNUENEN64,33195199185
   Donkerbruin \ Blyton        
 
6101Yoni LourenssenDelanaOverlaatruiters, PC de (Beers (gem. Cuijk))NB Noord Oost BrabantBeers (gem. Cuijk)BEERS NB64,33191199189
   Bruin \ Vader Onbekend        
787Emma NabbenBlakt's TiaraSevenrijders, PC Die (Sevenum)LI Noord LimburgSevenumGRUBBENVORST64,22189201188
   Bruin \ Heitrak's Marvin        
813Christel HartliefLarienhof's ChuckRavenruiters, PC de (Tynaarlo)DR Noord DrentheTynaarloEELDE63,44190187194
   Valk \ Sulaatik's Versace        
972Anouk de LangeRamboVeendam e.o., PC (Veendam)GR Oost GroningenVeendamVEENDAM63,44185191195
   Bruin \ Kielshoop Honeyhill        
1055Sarah Oude MunninkHuusstede`s MoonberryHippisch Centrum de Achterhoek, afd. pony's (Aalten)GE Achterhoek-OostAaltenAALTEN62,67186188190
   Vos \ Poppings Marribo        
11180Sascha VermueChase The MelodySchouwse Ruiters, PC de (Schouwen-Duiveland)ZESchouwen-DuivelandNOORDGOUWE62,22184181195
   Zwart \ Rubin Royal        
1254Amy TimmermansFlorusBaerleruiters, PC de (Zevenaar)GE Oude IJsselZevenaarWEHL62,00186190182
   Bruin \ Vita Nova's Golden Boris        
13147Jorinde PullenStarwin's FlorisSallandruiters, PC (Hardenberg)OV VechtdalHardenbergDIFFELEN61,78182187187
   Bruin \ Heitraks's Marvin        
1412Isabeau BrouwerBrinckhoff 's DiamondReestruitertjes, PC de (De Wijk)DR Zuid-West DrentheDe WijkIJHORST61,67180190185
   Bruin \ Verona's Bo-gi        
15201Chayenne de JongNina's Dream DayEinde, PC 't (Schiedam)ZH WestSchiedamSCHIEDAM61,56179182193
   Donkere Vos \ Anmiklage's Sandor        
16131Rianne Ashley UbelsQuality's Black ArrowBucephalus (PSV), PC (Barsingerhorn)NH Noord-Holland NoordBarsingerhornBARSINGERHORN60,67183184179
   Zwart \ Vader Onbekend        
17164Maxine DrostHunkVoornruiters, PC de (De Meern)UTDe MeernEVERDINGEN60,67179186181
   Bruin \ --        
18146Puck in het VeldMagic DiabloSterruiters, PC de (Haaksbergen)OV ReggedalHaaksbergenHENGELO OV60,56179182184
   Schimmel \ --        
1929Mila SchaafsmaIfarSjaerdema-Liauckemaruiters (PSV), PC (Franeker)FR Tusken Waad en KlifFranekerHERBAIJUM60,33177180186
   Vos \ Aester El Nino        
20200Chatun LamersAdaobi Of EsbiBentwoud, PC (Boskoop)ZH 't Groene HartBoskoopBOSKOOP59,44170185180
   Schimmel Bruin Geboren \ Tjungske        

Terug naar de top

Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse M1 cat. D/E

Ring 1
Datum: 12-03-2016
Aanvang: 15:15

Jury bij C: Mevrouw G.A. Oldenburger-Steenhuis
Jury bij H: Mevrouw B.E.A. Lodeweegs-van Tiggelen
Jury bij M: Mevrouw G.T. Moerkoert

(20 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
115Ava KrauseGolden LegendMensinghe Roden, PC (Roden)DR Noord DrentheRodenEEN68,56209208200
   Palomino \ Le Matsjo        
2105Laura van GennipSpecial-indyPr. Willem Alexander, PVN PC (Nuenen)NB Eindhoven de KempenNuenenNUENEN68,11195206212
   Bruin \ Isarco        
3106India van LokvenCrackster SHalster (RSV), PC 't (Oisterwijk)NB Hart van BrabantOisterwijkMOERGESTEL67,89208206197
   Vos \ Webster        
489Jordan van HoeyeGiverninGele Ruiters, PC de (Oirsbeek)LI Limburg-ZuidOirsbeekSCHINVELD67,00201200202
   Donkerbruin \ Renoir        
5149Anna PostBodoboyDeltaruiters, PC de (IJsselmuiden)OV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenIJSSELMUIDEN66,56194206199
   Vos \ Bodo        
 
6166Bo van NimwegenBalotelli High PleasureVoornruiters, PC de (De Meern)UTDe MeernDE MEERN65,33194209185
   Donkerbruin \ Benetton S        
759Thessa GilbersDespinoVarus (PSV), PC (Varsseveld)GE Achterhoek-OostVarsseveldVARSSEVELD64,67190200192
   Vos \ FS Don't Worry        
858Iris SchoenakerDonnyHummelo, PC (Bronckhorst)GE Oude IJsselBronckhorstHUMMELO63,89194196185
   Schimmel \ --        
9104Emma BoesSilvanoReigertjes, PC de (Zytaart)NB Noord Oost BrabantZytaartVEGHEL63,89182204189
   Vos \ Wolfgang        
10134Roos Marije GlasFernando BBucephalus (PSV), PC (Barsingerhorn)NH Noord-Holland NoordBarsingerhornWIERINGERWAARD63,00187195185
   Bruin \ Orchard Boginov        
1132Amarens van der WalOosting HestellaHeideruters (PSV), PC de (Harkema)FR Noord Oost FrieslandHarkemaDROGEHAM62,67184184196
   Bruin \ Heitrak`s Marvin        
12107Danique van der HeijdenIssydŤHinnikers, PC de (Oerle)NB Eindhoven de KempenOerleVELDHOVEN61,44185183185
   Bruin \ Irakion        
13203Philine AanenPrinceGiessenruiters (PSV), PC de (Ameide)ZH MerwedeAmeideMEERKERK61,44181186186
   Bruin \ --        
14150Charlotte TasmaQueen BEschruiters, PC de (Wierden)OV ReggedalWierdenALMELO61,00184183182
   Zwart \ Vader Onbekend        
1573Fťline BakkerMagic Roses CocktailZ.E.O. (PV), PC ('t Zandt)GR Oost Groningen't ZandtBIERUM60,89181188179
   Donkerbruin \ Valentino        
1657Valerie KosterOosteind's El-elinRZN (PSV), PC (Nijkerk)GE Zuid-West VeluweNijkerkEEMNES59,67178182177
   Vos \ Goldwind Empire`s Design        
17182Manon DingemanseBrummerhoeve's FeroniaScheldestad (RSV), PC de (Vlissingen)ZEVlissingenKOUDEKERKE59,22176178179
   Bruin \ Valentino        
18204Lotte RuighaverButter FlyerRhoon en Omstreken (PSV), PC (Rhoon)ZH Zuid Hollandse EilandenRhoonPOORTUGAAL59,00177177177
   Bruin \ Slewe Leader        
1931Annigje JacobiDaniŽllaHanzeruiters (PSV), PC de (Bolsward)FR Tusken Waad en KlifBolswardWESTHEM58,78176176177
   Bruin \ Young Winsome's Adrian        
20135Luca KleveCamiroAlcmaria Hippix (PSV), PC (Alkmaar)NH Noord-Holland MiddenAlkmaarEGMOND AAN DEN HOEF57,00165177171
   Donkerbruin \ Kielshoop Honeyhill        

Terug naar de top

Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse M2 cat. D/E

Ring 1
Datum: 12-03-2016
Aanvang: 18:35

Jury bij C: Mevrouw P.J. Wolters-Van Den Berg
Jury bij H: Mevrouw J. Schreven
Jury bij M: Mevrouw M.E.M. Hermsen-van Duin

(19 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
190ZoŽ NiessenMinerva BijouEquinus Stramproy, PC (Stramproy)LI Midden LimburgStramproyNEEROETEREN71,89219215213
   Vosschimmel \ BOOMER        
2110Jessica LeendersBoldermans BostonWalrick, PC Sint (Overasselt)NB Noord Oost BrabantOverasseltOVERASSELT68,22208206200
   Vos \ Bowe        
360Jo-anne KochBeauty StarVarus (PSV), PC (Varsseveld)GE Achterhoek-OostVarsseveldHEELWEG67,11213201190
   Bruin \ Make My Day        
461Romy GerressenDon SchuffroNijgraaf, PC de (Westervoort)GE Oude IJsselWestervoortWESTERVOORT65,56187202201
   Donkerbruin \ Bram        
5111Fleur van de SandeNavarana's SinclairDommelruiters, PC de (Liempde)NB Hart van BrabantLiempdeLIEMPDE64,56196193192
   Bruin \ Brummerhoeve's Boss        
 
633Sarah-anna BrinkmanHorses2Fly Sergeant PepperFreuleruiters, PC de (Gaasterlan-Sleat)FR Tusken Waad en KlifGaasterlan-SleatHARICH63,11191190187
   Valk \ Bjirmen's Wytse        
7205Sascha HeijmansGolden Power BoyRockanje (RPC), PC (Rockanje)ZH Zuid Hollandse EilandenRockanjeVIERPOLDERS62,89188188190
   Palomino \ Fs Golden Moonlight        
863Rosan van de GoorLeonHeuvelruiters, PC de (Wezep)GE Noord-Oost Veluwe / FlevolandWezepOLDEBROEK62,44194181187
   Bruin \ Leandros Sirik        
9206Casper SulstersKanjer Van Orchid`sDelftse Ponyclub (Delft)ZH WestDelftROTTERDAM62,33180193188
   Vos \ Krimh Ox        
1062Sanne DemkesDestenyVarus (PSV), PC (Varsseveld)GE Achterhoek-OostVarsseveldWINTERSWIJK62,33186189186
   Platenbont Schimmel \ --        
11137Nienke MolJuniusNoorderkoggenruiters, PC de (Benningbroek)NH Noord-Holland NoordBenningbroekWOGNUM62,22188186186
   Bruin \ Wicked Courtjester        
12108Daan van de SandeSiepke's Golden BoyDommelruiters, PC de (Liempde)NB Hart van BrabantLiempdeLIEMPDE62,00187187184
   Palomino \ Fs Golden Highlight        
13151Dylian RoelofsJacodie's Bo's BlazeHertruitertjes, PC de (Nijverdal)OV ReggedalNijverdalNIJVERDAL61,78186186184
   Bruin \ Polsbury Pirelli        
14109Fleur HoeksPrincessKempenruiters (PSV), PC de (Westerhoven)NB Eindhoven de KempenWesterhovenWESTERHOVEN60,44186177181
   Bruin \ Leuns Veld's Lord (rheinl.020047196)        
1516Anouk DoornbosTosca's ZannieStroomruiters (PSV), PC de (Beilen)DR Zuid-West DrentheBeilenHIJKEN60,33178187178
            
16183MeriŽlle de ZwartClinckerlandt My Perfect Little Lady CSchouwse Ruiters, PC de (Schouwen-Duiveland)ZESchouwen-DuivelandNIEUWE-TONGE59,89172186181
   Bruinschimmel \ Bazargan        
17136Dewi KlompDelinosaHeerhugowaard, PC (Heerhugowaard)NH Noord-Holland MiddenHeerhugowaardURSEM59,78185181172
   Donkerbruin \ Wittinger VDL        
1834Esther PostmusShannaPostruters, PC de (Kootstertille)FR Noord Oost FrieslandKootstertilleEE58,33175180170
   Vos \ Bjirmen's Wytse        
1974Paula KoenesBjirmen's JelteZ.E.O. (PV), PC ('t Zandt)GR Oost Groningen't ZandtZANDEWEER57,00171172170
   Zwart \ Orchard Boginov        
x167Valerie StenversOssendrechts RafaŽlMaarnse Bergruiters, PC de (Maarn)UTMaarnLOOSDRECHTNG
   Bruin \ Orchard Red Prince        

Terug naar de top

Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse B cat. A/B

Ring 2
Datum: 12-03-2016
Aanvang: 08:30

Jury bij C: De heer J.E. Kloosterboer
Jury bij H: Mevrouw I.M.G.A. Santman-Berends
Jury bij M: Mevrouw J.M. van Voorst

(11 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
191Lynne van ErpSilver ToyKleine Heemskinderen, PC de (Nistelrode)NB Noord Oost BrabantNistelrodeHEESCH68,89215206199
   Schimmel Zwart Geboren \ Thrianta's Silver Shadow        
279Zenya KorstenDidiPonyrakkers (PSV), PC de (Nederweert)LI Midden LimburgNederweertBOCHOLT66,78206198197
   Zwart \ --        
344Loes BosmanIdseWaaghalsjes, PC de (Hoevelaken)GE Zuid-West VeluweHoevelakenNIJKERKERVEEN66,44195193210
   Zwart \ --        
 
44Pleun PassierSuper HeroHullen, PC de (Noord-Sleen)DR Zuid-Oost DrentheNoord-SleenOOSTERHESSELEN66,11211197187
   Palomino \ Cadlanvalley Goldstar        
5123Joanne NeidhoferFabianWieringermeerruiters, PC de (Wieringermeer)NH Noord-Holland NoordWieringermeerDEN OEVER65,78196203193
   Zwart \ --        
664Sytze van DellenCumanoNienoord, PC (Leek)GR West GroningenLeekOPENDE65,56199198193
   Schimmel \ Llanfilo Amber's Spirit        
7138Maudy GeerdinkZorroTwentse Ros Albergen (PV), PC Het (Albergen)OV TwenteAlbergenHERTME65,00198196191
   Platenbont Bruin \ --        
8156Daan DuifhuisShadowValleiruiters (PSV), PC de (Woudenberg)UTWoudenbergZEIST61,33185184183
   Blauwschimmel \ --        
9172Marit VerschuureYsselvliedt's Sea TigerWeelruiters (PSV), PC de (Borsele)ZEBorseleYERSEKE60,67181183182
   Palomino \ Eyarth Tayma        
1021Fabienne RuiterRockyPostruters, PC de (Kootstertille)FR Noord Oost FrieslandKootstertilleJISTRUM59,89177187175
   Blauwschimmel \ --        
11193FabiŤnne de HaasMagic ErrorZilverstadruiters, PC de (Schoonhoven)ZH 't Groene HartSchoonhovenBENSCHOP59,44177174184
   Zwart \ Wesley v. stal van Aschberg        

Terug naar de top

Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse B cat. C

Ring 2
Datum: 12-03-2016
Aanvang: 09:58

Jury bij C: De heer J.E. Kloosterboer
Jury bij H: Mevrouw I.M.G.A. Santman-Berends
Jury bij M: Mevrouw J.M. van Voorst

(11 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
1157AnaÔs de BondtSuper Wheemhoeve's MarkoVoornruiters, PC de (De Meern)UTDe MeernCULEMBORG69,11213208201
   Koffievos \ Griashall Kiwi        
2139Noortje ten CateMachoHertruitertjes, PC de (Nijverdal)OV ReggedalNijverdalNIJVERDAL67,44205198204
   Valk \ Pink Floyd        
392Janneke SteenbergenHakoena MatataCowboys Berlicum, PC de (Berlicum)NB Hart van BrabantBerlicumBERLICUM NB66,78199204198
   Palomino \ --        
 
45Sarah GoereeJuliaRunderuiters, PC de (Emmer-Compascuum)DR Zuid-Oost DrentheEmmer-CompascuumEMMER-COMPASCUUM65,56201196193
   Zwartbruin \ Orchid's Tygo        
522Joyce KallenkootFiyeroSkansruterkes (PSV), PC de (Gorredijk)FR De Drie StromenGorredijkLANGEZWAAG63,89188195192
   Vos \ Nieuwmoed's Patrick        
6194Milou van der ZwanBobSpaland Ruiters (PSV), PC de (Schiedam)ZH WestSchiedamSCHIEDAM63,11189183196
   Bruin \ --        
780Ellen SnijkersQuebecJasmijnruiters, PC de (Nederweert-Eind)LI Midden LimburgNederweert-EindMEIJEL62,78183184198
   Bruin \ Heitrak's Marvin        
8173Lisa de RoeckReinaerthof TamarHulst (PSV), PC (Hulst)ZEHulstMEERDONK62,56192183188
   Vos \ Brandy Xiii        
9124Pien DoppenbergZazoeWieringermeerruiters, PC de (Wieringermeer)NH Noord-Holland NoordWieringermeerSLOOTDORP61,00182183184
   Zwart \ --        
1045Sterre Karin van den BurgMistyRoosendaal, PC (RSV) (Bennekom)GE Zuid-West VeluweBennekomBENNEKOM60,11179176186
   Schimmel \ -        
1165Ilse de SchutterPikoMarneruiters (PSV), PC de (Kloosterburen)GR West GroningenKloosterburenKLOOSTERBUREN59,56176180180
   Palomino \ Vader Onbekend        

Terug naar de top

Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse B cat. D/E

Ring 2
Datum: 12-03-2016
Aanvang: 12:00

Jury bij C: De heer J.E. Kloosterboer
Jury bij H: Mevrouw I.M.G.A. Santman-Berends
Jury bij M: Mevrouw J.M. van Voorst

(11 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
1195Melissa van NoordennenGino GilianSliedrecht (PSV), PC (Sliedrecht)ZH Maas en NoordSliedrechtPAPENDRECHT70,67212213211
   Bruin \ Couperus        
223Jinke KoopmansCoelenhage's FerroTally-Ho, PC (Sneek)FR Tusken Waad en KlifSneekABBEGA70,67210217209
   Bruin \ Nia Domo's Bolero        
3140Nickť MiskotteBrouwershaven's DivaHertruitertjes, PC de (Nijverdal)OV ReggedalNijverdalHELLENDOORN68,56204200213
   Bruin \ Heidehof's Don Diego        
 
446Naomi SnoekJ. J.Noord Veluwe (PSV), PC (Oldebroek)GE Noord-Oost Veluwe / FlevolandOldebroek'T HARDE67,33206204196
   Valk \ --        
581Ruth DirksSilver ShadowPonyvrienden, PC de (Echt-Susteren)LI Limburg-ZuidEcht-SusterenSITTARD67,22203206196
   Vos \ Bokkesprong Czardas        
666Jennifer VeenstraJonker's JaydenNienoord, PC (Leek)GR West GroningenLeekNUIS66,00203197194
   Bruin \ Valerio        
7125Quincy KarmanNestar LecoHaarlemmermeer Ruiters (PSV), PC (Hoofddorp)NH Noord-Holland ZuidHoofddorpNIEUW-VENNEP65,44205193191
   Bruin \ De Goede Ree Now Or Never        
86Inge OelenHanzehof 's DylanWeideruiters, PC de (Elim)DR Zuid-West DrentheElimHOOGEVEEN65,00190200195
   Bruin \ De Goede Ree Now Or Never        
9174Lola vom HofLislannor LadySť-Ros, PC (Veere)ZEVeereMIDDELBURG64,00191192193
   Grijs \ Vader Onbekend        
10158Sanne KlerkLucaValleiruiters (PSV), PC de (Woudenberg)UTWoudenbergLEUSDEN63,67188193192
   Palomino \ Rietheim's Hilbert        
x93Sophie SteenbakkersKantje's ZanzibarDrie Beerzen (PSV), PC de (Oost W Middelbeers)NB Hart van BrabantOost W MiddelbeersBESTUit18201193196
   Bruin \ Justice H.r.        

Terug naar de top

Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse L1 cat. A/B

Ring 2
Datum: 12-03-2016
Aanvang: 13:35

Jury bij C: Mevrouw A.E. Terra
Jury bij H: Mevrouw I. Schunselaar
Jury bij M: Mevrouw N. Mercuur

(10 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
182Merel NiessenFleurEquinus Stramproy, PC (Stramproy)LI Midden LimburgStramproyMAASEIK72,33213213225
   Bruin \ --        
294Thomas DriessenSabaHubertus, PC Sint (Mariaheide)NB Noord Oost BrabantMariaheideUDEN68,33199200216
   Bruin \ Vader Onbekend        
3196Kyra BezemerDjaimyDelftse Ponyclub (Delft)ZH WestDelftBERKEL EN RODENRIJS67,56209194205
   Vos \ --        
 
424Marre KooiUsherWaardruiters (PSV), PC de (Makkum)FR Tusken Waad en KlifMakkumMAKKUM FR66,22197195204
   Vos \ Arenberg's Maurits        
5141Laureen VeermanHenshof WeslyAvereest en Omstreken, PC (Balkbrug)OV VechtdalBalkbrugBALKBRUG65,89199195199
   Bruin \ Carmana's Edel Boy        
647Julia DoppenGirlyIn Den Bosch (PSV), PC (Lichtenvoorde)GE Achterhoek-OostLichtenvoordeZIEUWENT64,78188201194
   Schimmel \ Onbekend        
7175Jasmijn WillemseBollieSchouwse Ruiters, PC de (Schouwen-Duiveland)ZESchouwen-DuivelandZONNEMAIRE64,33190187202
   Vos \ --        
87Kyra HingstmanFlanellStroomruiters (PSV), PC de (Beilen)DR Zuid-West DrentheBeilenWESTERBORK64,11199196182
   Donkerbruin \ --        
967Minte RiniaMadelief''s SteffanaNienoord, PC (Leek)GR West GroningenLeekBOERAKKER63,33191193186
   Vos \ Blanche Mystral        
10159Ellemiek KorverFlaimRonde Venen, PC de (Mijdrecht)UTMijdrechtHARMELEN62,44183194185
   Zwartbruin \ --        

Terug naar de top

Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse L1 cat. C

Ring 2
Datum: 12-03-2016
Aanvang: 15:40

Jury bij C: Mevrouw A.E. Terra
Jury bij H: Mevrouw I. Schunselaar
Jury bij M: Mevrouw N. Mercuur

(8 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
195Evi van RooijArmandoJacobus, PC Sint (Den Dungen)NB Hart van BrabantDen DungenSINT-MICHIELSGESTEL73,67211226226
   Donkere Vos \ Casperhof's Freddy        
2160AnaÔs de BondtSuper Lutmars' MilanVoornruiters, PC de (De Meern)UTDe MeernCULEMBORG68,78201208210
   Koffievos \ Spring Star's Spirit        
 
383Sanna NausVeronaRSV Haelen (PSV), PC (Haelen)LI Midden LimburgHaelenHEYTHUYSEN67,67197208204
   Bruin \ Valido's Highlight        
468Evelyn SpeelmanBG Divo DomaniDriesporen (PSV), PC de (Onstwedde)GR Oost GroningenOnstweddeALTEVEER GN67,22202203200
   Schimmel Bruin Geboren \ Easter Mountain Didly Do        
525Thura de BoerOak Forest FeliceFreuleruiters, PC de (Gaasterlan-Sleat)FR Tusken Waad en KlifGaasterlan-SleatHEMELUM66,22202192202
   Bruin \ Vivienne's Visions Of Freedom        
68Julian ZwarteveenZennaNorg (PSV), PC (Norg)DR Noord DrentheNorgNORG65,00194194197
   Bruin \ Make My Day        
748Dimara KeusMoonstone V.d. W. 50%Toekomst, PC de (Nijkerk)GE Zuid-West VeluweNijkerkERMELO64,67195194193
   Bruin \ --        
8142Vera RoelofsTwisterSallandruiters, PC (Hardenberg)OV VechtdalHardenbergRHEEZERVEEN63,33193194183
   Bruin \ Woldberg's Bart        

Terug naar de top

Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse M1/M2 cat. A/B

Ring 2
Datum: 12-03-2016
Aanvang: 17:30

Jury bij C: Mevrouw W. Blanken-van der Scheer
Jury bij H: Mevrouw C.S. Rauws
Jury bij M: Mevrouw D.C.C. Mouwen-van Tilburg

(10 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
1132Joyce WiegersmaTommyWieringermeerruiters, PC de (Wieringermeer)NH Noord-Holland NoordWieringermeerOPPERDOES66,67204200196
   Blauwschimmel \ --        
214Marcella BerendsHimmeren's GoudtopaasRunderuiters, PC de (Emmer-Compascuum)DR Zuid-Oost DrentheEmmer-CompascuumEMMER-COMPASCUUM65,44196198195
   Donkere Vos \ Wheemhoeve's Robbin        
388Taquila KooimanHenshof FernandoZeldenrust (PSV), PC (Velden)LI Noord LimburgVeldenVELDEN64,78195201187
   Bruin \ Henshof Rafael        
 
4103Jill BogersTiŽstoGelderse Boys (PSV), PC (Ammerzoden)NB Hart van BrabantAmmerzodenALEM63,67193187193
   Donkere Vos \ Shamrock Backstage Imperial        
5148Nadieh RensTwisterAvereest en Omstreken, PC (Balkbrug)OV VechtdalBalkbrugBALKBRUG63,22189184196
   Donkerbruin \ Vader Onbekend        
630Hilde BroersmaBoefjeIt Bytling, PC HSF (Zwaagwesteinde)FR Noord Oost FrieslandZwaagwesteindeDAMWALD63,11186190192
   Vos \ --        
7165Dominique van DalsenAccres BolletjeVoornruiters, PC de (De Meern)UTDe MeernLINSCHOTEN61,11177187186
   Donkerbruin \ Hengelhoef's Picasso        
8181Imke de BlieckBon JornoKleppertjes, PC (Axel)ZEAxelKAPELLEBRUG60,33174178191
   Zwart Few Spot \ Nord-Star        
9202Danique van ArdenneSpiritBleiswijkruiters (PV), PC de (Bleiswijk)ZH WestBleiswijkBERGSCHENHOEK58,33179172174
   Bruin \ Moustique Den Tip        
1056Jasmijn SwennenhuisBoetyGorssel-Zutphen, PC (Gorssel)GE Berkel-IJsselGorsselEEFDE58,33176172177
   Vos \ Vader Onbekend        

Terug naar de top

Zaterdag 12 maart Pony's Dressuur klasse L1 cat. D/E

Ring 2
Datum: 12-03-2016
Aanvang: 19:30

Jury bij C: Mevrouw W. Blanken-van der Scheer
Jury bij H: Mevrouw C.S. Rauws
Jury bij M: Mevrouw D.C.C. Mouwen-van Tilburg

(11 combinaties)
RangInrRuiterPaardVerenigingKringVer.plaatsWoonplaatsprc.CHM
  fokkerkleur \ vader        
1177Maudi BaasGolden PassionKleppertjes, PC (Axel)ZEAxelHEIKANT69,33212207205
   Palomino \ Parino B        
249Janice TimmermansG G HotshotLiemers (PV), PC de (Beek)GE Oude IJsselBeekWEHL68,44204205207
   Donkerbruin \ Lamento Ill        
384Anouk NeefsChamp of DanceCavaliers (PSV), PC de (Helden)LI Midden LimburgHeldenHELDEN68,44214206196
   Palomino \ Can Dance        
 
4197Tess VerkadeDenverPrinsehofruiters, PC de (Leidschendam)ZH RijnstreekLeidschendamALPHEN AAN DEN RIJN67,44191216200
   Vos \ De Vito Ii        
59Sophie van RossumKeep It SpecialExloo, PC (Exloo)DR Zuid-Oost DrentheExlooERM67,33201202203
   Valk \ KOOIHUSTER SAMME        
6128Lynn CortsTi AmoHaarlemmermeer Ruiters (PSV), PC (Hoofddorp)NH Noord-Holland ZuidHoofddorpNIEUWKOOP66,33198205194
   Palomino \ Ald Feart's Leo        
7161Danique LoenenKoetsiershoeve FascinationTournoyruiters (PSV), PC de (Woerden)UTWoerdenWOERDEN66,22189202205
   Bruin \ Orlando        
8143Hannah KeizerDe Goede Ree Now Or NeverDeltaruiters, PC de (IJsselmuiden)OV Noord-West Overijssel / NOPIJsselmuidenIJSSELMUIDEN65,11195199192
   Bruin \ Highmead Duty Free        
926Femke van der VeldeDanza FarfallaHanzeruiters (PSV), PC de (Bolsward)FR Tusken Waad en KlifBolswardHARTWERD64,11193195189
   Donkerbruin \ Don Lauries Hit        
1069Ilona van den BergMambo Van DuurNienoord, PC (Leek)GR West GroningenLeekNOORDWIJK GN63,00187189191
   Vos \ Milton        
1196Lieke SchoenmakersIdunoEdele Ros, PC Het (Haaren)NB Hart van BrabantHaarenHAAREN61,11181188181
   Donkerbruin \ Irakion        

Terug naar de top



Aanvang:

Terug naar de top